Kontakt

Wybierz budynek

Kliknij w budynek którym jesteś zainteresowany
Budynek A2
Wybierz
kondygnację
-1 0 1 2 3 4

Doradztwo kredytowe i finansowe

Jako deweloper dobrze znamy obecną sytuację na rynku i wiemy, że nie zawsze możliwy jest zakup wymarzonego mieszkania w całości z własnych środków. Dlatego też, jeśli interesuje Państwa wzięcie kredytu hipotecznego na lokal przy ul. Orzeszkowej, możemy skontaktować Państwa z naszym doradcą bankowym. Dzięki usłudze doradztwa kredytowego i finansowego możliwe jest bowiem znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania, które pozwoli zrealizować marzenie o własnym “M”.

Rozsądne inwestowanie z Bud-Dar

Doradztwo kredytowe i finansowe to przede wszystkim ocena zdolności kredytowej oraz możliwość omówienia ofert poszczególnych banków z osobą, która zajmuje się tym tematem na co dzień. Pośrednictwo w doradztwie finansowym to jednak nie wszystko, co robimy, by Państwa inwestycja w nowe mieszkanie była maksymalnie bezpieczna. Założyliśmy także specjalny Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy, na którym lokowane są wszystkie Państwa wpłaty. Zgromadzone tam środki przekazywane są nam sukcesywnie po zakończeniu kolejnych faz budowy oraz po przeniesieniu własności nieruchomości na Nabywcę.

Zadaj pytanie poprzez formularz on-line

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną

Agnieszka Koper
Specjalista ds. sprzedaży
+48 503 403 403

Od pn. do pt. w godzinach 10.00 - 16.00 oraz po wcześniejszym umówieniu się

BUD-DAR DEVELOPER | ul. Gdańska 112 | 62-200 Gniezno | woj. wielkopolskie | tel. 503403403 | email: biuro@noweskiereszewo.pl | NIP: 7841016055