Kontakt

Wybierz budynek

Kliknij w budynek którym jesteś zainteresowany
Budynek A2
Wybierz
kondygnację
-1 0 1 2 3 4

Bezpłatna pomoc doradcy bankowego

Zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów czy chociażby analiza warunków oferowanych przez banki we własnym zakresie nie należy do najłatwiejszych zadań. Szczególnie, jeśli po raz pierwszy zaciągamy kredyt na nowe mieszkanie. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom podjęliśmy współpracę z doradcą bankowym, który świadczy bezpłatną pomoc na każdym etapie procesu kredytowego. Jeśli chcą więc Państwo w ten sposób sfinansować zakup swojego wymarzonego mieszkania w jednym z naszych bloków przy ul. Orzeszkowej, prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

Pozwól sobie pomóc w załatwieniu formalności związanych z kredytem!

Współpracujący z naszą firmą doradca bankowy może sprawdzić Państwa zdolność kredytową, a także przeanalizować ofertę banków, uwzględniając Państwa indywidualną sytuację finansową. Poza tym może on przygotować wniosek do wybranych przez Państwa banków oraz wylistować i zweryfikować niezbędne dokumenty, które trzeba do niego załączyć. Nasza ścisła współpraca z doradcą bankowym znacząco ułatwia przebieg całego procesu.

 

 

https://michalchelmikowski.notus.pl/

 

 

Mamy również specjalną ofertę dla osób nie posiadających zdolności kredytowej na zakup mieszkania.

Zadaj pytanie poprzez formularz on-line

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną

Agnieszka Koper
Specjalista ds. sprzedaży
+48 503 403 403

Od pn. do pt. w godzinach 10.00 - 16.00 oraz po wcześniejszym umówieniu się

BUD-DAR DEVELOPER | ul. Gdańska 112 | 62-200 Gniezno | woj. wielkopolskie | tel. 503403403 | email: biuro@noweskiereszewo.pl | NIP: 7841016055