Kontakt

Atrakcyjne mieszkania w standardzie PREMIUM


seperator

Zobacz mieszkania

Mieszkania w spokojnej okolicy niedaleko centrum


seperator

Zobacz mieszkania

Ostatnie wolne mieszkania w bloku B3


seperator

Inwestycja NOWE SKIERESZEWO jest realizowana w Gnieźnie przy ulicy Elizy Orzeszkowej. To idealne miejsce dla osób ,które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala miejskiego zgiełku. NOWE SKIERESZEWO to piękno przyrody i harmonijnie sąsiadujące z zabudową mieszkania.Zobacz mieszkania
Para
point

INWESTYCJA
NOWE SKIERESZEWOGniezno ul. Elizy Orzeszkowej

Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych składający się z sześciu budynków w układzie równoległym. Budynki jednoklatkowe, podpiwniczone, pięciokondygnacyjne (winda) z dachem płaskim.

Podpiwniczenie pełni funkcję hali garażowej, połączone po dwa wspólnym wjazdem do hali.

 

 

 

Zobacz mieszkania
Mieszkanie na sprzedaż
Charakterystka budynku
Bliskoś miasta spokój natury
Ikona

Termin zakończenia I połowa 2020r.
Ikona

Najwyższa jakość
Ikona

Rachunek powierniczy
Ikona

Wyjątkowa lokalizacja
Ikona

Tereny zielone
Ikona

Plac zabaw
Ikona

Przestronne balkony
Ikona

Garaż podziemny
Ikona

Nowoczesna winda
Ikona

Kontrola dostępu
Ikona

Rolety zewnętrzne
Ikona

Na każdym piętrze wózkarnia
Ikona

Na każdym piętrze rowerowania
Ikona

Komórki lokatorskie
Ikona

Ogrzewanie podłogowe

Lokalizacja

Legenda
Legenda
Przedszkole
Legenda
Szkoła podstawowa
Legenda
Liceum
Legenda
Szkoła wyższa
Legenda
Apteka
Legenda
Przystanek
Legenda
Sport
Bezpłatne doradztwo kredytowe

Osobom planującym zakup mieszkania na kredyt, pomoże nasz doradca bankowy.

Na spotkaniu zostanie sprawdzona Państwa zdolność, dobrane parametry kredytu do Państwa oczekiwań oraz wskazane różnice przy odmiennych warunkach kredytowania w różnych bankach.

 

Nowe mieszkania od dewelopera - Gniezno

Zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy do kupowania nowych mieszkań w Gnieźnie. Aktualnie oddajemy je na osiedlu Nowe Skiereszewo. Miejsce to jest świetnie skomunikowane z centrum miasta – można do niego dojechać autobusem lub samochodem. To dobra inwestycja na lata!

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera BUD-DAR?

Wielu Klientów waha się, czy lepiej wybrać lokal na rynku wtórnym czy pierwotnym. Stąd, aby ułatwić im decyzję, podpowiemy, dlaczego inwestycje w nowe mieszkania w Gnieźnie to strzał w 10. Oto trzy powody:

  • nabywając nieruchomość od dewelopera, zyskują Państwo gwarancję. Jest ona korzystnym zabezpieczeniem dla nabywcy na wypadek wykrycia wady np. okna lub drzwi;
  • po odebraniu kluczy do lokalu można dostosować go do swoich potrzeb. Wybrać we własnym zakresie rodzaj i sposób wykończenia ścian oraz podłóg. To znacznie lepsze rozwiązanie od remontu starego wnętrza;
  • w BUD-DAR dbamy o zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii. Dzięki nim budynki są bezpieczne i oszczędne w użytkowaniu. Oznacza to realne obniżenie rachunków za ogrzewanie itp.

Inwestycja w Skiereszewie – dobra decyzja!

Chcą Państwo porozmawiać z nami o inwestycji kapitału w nowe mieszkanie na osiedlu w Skiereszewie? Jeśli tak, czekamy na spotkanie w naszym biurze – Gniezno, ul. Gdańska 112. Porozmawiajmy przy aromatycznej kawie na temat wizji życia przy ul. E. Orzeszkowej. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące nieruchomości i pokażemy plany budynku. Przekonajcie się o jego zaletach i zamieszkajcie tak, jak to sobie wymarzyliście!

Zadaj pytanie poprzez formularz on-line

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną

Agnieszka Koper
Specjalista ds. sprzedaży
+48 503 403 403

Od pn. do pt. w godzinach 10.00 - 16.00 oraz po wcześniejszym umówieniu się

BUD-DAR DEVELOPER | ul. Gdańska 112 | 62-200 Gniezno | woj. wielkopolskie | tel. 503403403 | email: biuro@noweskiereszewo.pl | NIP: 7841016055