Kontakt
Facebook Bud-Dar

Nowe Skiereszewo

ul. M.Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

Bliskość miasta

Spokój natury

przewin
Oferta specjalna
Funkcjonalne układy mieszkań 1,2,3 i 4 pokojowych
Funkcjonalne układy mieszkań 1,2,3 i 4 pokojowych
Oferta specjalna
Atrakcyjne mieszkania z miejscem w hali garażowej
Atrakcyjne mieszkania z miejscem w hali garażowej
strzałka strzałka
strzałka
Nowe Skiereszewo
Nowe skiereszewo
ul.M.Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę nieruchomości, które łączą nowoczesność i wygodę. Proponujemy mieszkania na sprzedaż w Gnieźnie przy ul.M.Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, zlokalizowane w spokojnej okolicy Nowego Skiereszewa
Prywatna oaza, czyli mieszkanie z ogródkiem na Nowym Skiereszewie
Prywatna oaza, czyli mieszkanie z ogródkiem na Nowym Skiereszewie

Do dyspozycji mamy zarówno jedno, dwu, trzy, jak i czteropokojowe apartamenty o powierzchni od 25 m² do 64 m². Jesteśmy przekonani, że nowe lokale spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, która stanowi doskonałą propozycję nie tylko dla inwestorów, ale również dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Część mieszkań na parterze posiada do własnej dyspozycji ogródki o powierzchni nawet do 100m2. Jesteśmy przekonani, że będzie to idealne miejsce do relaksu.

Zobacz mieszkania

Charakterystyka budynku
ikona Termin zakończenia 1 połowa 2025r.
ikona Przestronne balkony
ikona Komórki lokatorskie
ikona Własne ogródki
ikona Tereny zielone
ikona Energooszczędna architektura
ikona Hala garażowa
ikona Winda
<br /><br /><b>Brak boksu 987b92f520c813f9924113ba16e044c3. Sprawdź hashcode boksu.</b><br /><br />
linia pionowa
Atrakcyjna lokalizacja
Legenda
ikona ikona Przedszkole
ikona ikona Szkoła
ikona ikona Liceum
ikona ikona Szkoła wyższa
ikona ikona Apteka
ikona ikona Przystanki MPK
ikona ikona Sport
ikona ikona Plac zabaw
Galeria z inwestycji
Wyjątkowa architektura
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
linia pionowa
Bezpłatne doradztwo kredytowe

Osobom planującym zakup mieszkania na kredyt, pomoże nasz doradca bankowy.

Na spotkaniu zostanie sprawdzona Państwa zdolność, dobrane parametry kredytu do Państwa oczekiwań oraz wskazane różnice przy odmiennych warunkach kredytowania w różnych bankach.

Bezpłatne doradztwo kredytowe
Nowe mieszkania na sprzedaż w Gnieźnie - dla każdego

Zapraszamy do skorzystania z okazji i zakupu mieszkania w naszym nowym, energooszczędnym kompleksie w Gnieźnie. Szczególnie polecamy zapoznać się z ofertą mieszkań w klatce B, które obecnie są dostępne na sprzedaż. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie, podczas którego nasi doświadczeni doradcy pomogą wybrać lokal idealnie dopasowany do Państwa potrzeb i stylu życia. Nie mamy wątpliwości, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Mieszkania w Gnieźnie - blisko natury

Lokalizacja kompleksu mieszkaniowego w Nowym Skiereszewie łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Tereny zielone w sąsiedztwie stwarzają doskonałe warunki do relaksu i aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego nasze nowe mieszkania na sprzedaż są idealnym miejscem do zakwaterowania dla rodzin z dziećmi, a także dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój.

Komfort i funkcjonalność mieszkań w Gnieźnie

Nasze mieszkania na sprzedaż wyróżniają się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale także nowoczesnymi rozwiązaniami. Duża hala garażowa oraz komórki lokatorskie zapewniają dodatkową i zarazem bezpieczną przestrzeń do przechowywania. W każdej klatce znajduje się winda, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub własne ogródki, które będą idealnym miejscem do relaksu. Nowoczesna architektura i przemyślany design sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo w swoim nowym domu.

Lokalizacja mieszkań w Gnieźnie umożliwia szybki dojazd do Poznania. Położony w pobliżu przystanek autobusowy oraz bezproblemowy dostęp do centrum miasta ułatwiają swobodne planowanie dnia. Ponadto niedaleko inwestycji znajduje się także nowy plac zabaw, co stanowi dodatkowy atut dla rodzin z dziećmi oraz zrewitalizowany park, który jest idealnym miejscem do rekreacji.

*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Koper-Bianek
Specjalista ds. sprzedaży
+48 503 403 403
Od pn. do pt. w godzinach 10.00 - 16.00 oraz po wcześniejszym umówieniu się