Kontakt
Facebook Bud-Dar

Wybierz kondygnację

Kliknij w budynek i wybierz kondygnację
Nowe Skiereszewo ul. Lema
Wybierz
kondygnację
-1 0 1 2 3 4

Chcemy spełniać Państwa marzenia o własnych czterech kątach.

Doskonale wiemy jednak, że często nie wystarczy znaleźć idealną nieruchomość. Jeżeli potrzebują więc Państwo kredytu na zakup mieszkania przy ul. Lema, nasza firma może skontaktować Państwa z doradcami bankowymi. Profesjonalne doradztwo kredytowe i finansowe ma na celu wsparcie potencjalnych kredytobiorców w znalezieniu optymalnego w ich sytuacji rozwiązania.

Bud-Dar – bezpieczna inwestycja w nowe mieszkanie

Bezpłatna usługa doradztwa kredytowego i finansowego pozwala zweryfikować zdolność kredytową czy też porównać szczegóły ofert poszczególnych banków. To jednak nie jedyny sposób, który pozwala zwiększyć bezpieczeństwo inwestycji w zakup nieruchomości. Jako inwestor założyliśmy Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy, na który przekazywane są wpłaty wnoszone przez Nabywców. Uruchomienie zgromadzonych tam środków następuje dopiero po zakończeniu kolejnych etapów budowy, a ostatnia transza po przeniesieniu własności lokalu na Nabywcę.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z usługi doradztwa finansowego, prosimy o kontakt.

Galeria z inwestycji
Wyjątkowa architektura
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
Nowe Skiereszewo
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Koper-Bianek
Specjalista ds. sprzedaży
+48 503 403 403
Od pn. do pt. w godzinach 10.00 - 16.00 oraz po wcześniejszym umówieniu się