Kontakt

Wybierz kondygnację

Kliknij w budynek i wybierze kondygnację
Nowe Skiereszewo ul. Lema
Wybierz
kondygnację
-1 0 1 2 3 4

Bezpłatna pomoc doradcy bankowego

Tego rodzaju zakupu nie dokonuje się codziennie. Dlatego też osoby, które chciałyby zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w budowanym przez nas w Gnieźnie kameralnym bloku przy ul. Lema, mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy naszego doradcy bankowego. Wystarczy poinformować nas o chęci skorzystania ze wsparcia, a chętnie umówimy spotkanie z ekspertem, który wyjaśni wszelkie wątpliwości i pomoże załatwić niezbędne formalności.

Przeprowadzimy Cię przez proces kredytowy krok po kroku!

Decydując się na wsparcie doradcy bankowego współpracującego z naszą firmą mogą Państwo liczyć nie tylko na sprawdzenie Waszej zdolności kredytowej, lecz także na dokładną analizę warunków oferowanych przez różne banki z uwzględnieniem Państwa możliwości oraz oczekiwań. Gdy już wybiorą Państwo ofertę jednego z banków, nasz doradca bankowy przygotuje wniosek oraz wyszczególni wszystkie dokumenty, które należy wraz z nim dostarczyć do banku. Dzięki ścisłej współpracy z naszą firmą doskonale zna on bieżącą inwestycję, a wymiana informacji czy też niezbędnych dokumentów jest szybka i bezproblemowa.

 

 

https://michalchelmikowski.notus.pl/

 

 

Mamy również specjalną ofertę dla osób nie posiadających zdolności kredytowej na zakup mieszkania.

Zadaj pytanie poprzez formularz on-line

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną

Agnieszka Koper
Specjalista ds. sprzedaży
+48 503 403 403

Od pn. do pt. w godzinach 10.00 - 16.00 oraz po wcześniejszym umówieniu się

BUD-DAR DEVELOPER | ul. Gdańska 112 | 62-200 Gniezno | woj. wielkopolskie | tel. 503403403 | email: biuro@noweskiereszewo.pl | NIP: 7841016055